معرفی پارچه فیونا برای فرم اداری

معرفی پارچه فیونا برای فرم اداری

پارچه‌های مانتویی از انواع بسیار مختلفی تشکیل شده‌اند و مدل‌های متنوع و متفاوتی دارند که هر کدام از انواع آن می‌تواند برای دوخت مانتو به منظور استفاده در موقعیت‌های متفاوت و مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. پارچه فیونا زمانی که در بازار ایران توزیع شد یکی از بهترین انواع پارچه برای دوخت مانتو شلوار شناخته شد و خیاطان و خریداران لباس فرم اداری از این پارچه استقبال بی نظیری انجام دادند. با ما همراه باشید تا در ادامه به ویژگی این نوع پارچه بپردازیم.

پارچه های مانتویی از انواع بسیار مختلفی تشکیل شده اند و مدل‌های متنوع و متفاوتی دارند که هر کدام از انواع آن می تواند برای دوخت مانتو به منظور استفاده در موقعیت‌های متفاوت و مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد.تا همین دو یا سه سال پیش پارچه تی آر حرف اول رو در مانتو و شلوار اداری می زد تا اینکه فیونا وارد ایران شد و انقلاب بزرگی در صنعت تولید مانتو و شلوار اداری رخ تا داد تا قبل از فیونا مصرف کنندگان همه درگیر پرز دادن مانتو و شلوارشون بودنو یا پارچه در اثر داغی جمع می شد
اما فیونا این مشکلات رو نداشت.

تقسیم بندی مانتوها از لحاظ کارکرد

-مانتو ساده

-مانتو اسپرت

– یونیفرم رسمی و اداری

– بهاره ، تابستانی ، پاییزه ، زمستانی

– دانشجویی و اداری

برای هرکدام از این دسته بندی ها از پارچه های مانتویی متفاوتی استفاده می شود.

– پارچه ریون – پارچه فاستونی – پارجه جین – پارچه نخی

– پارچه ویسکوز – پارچه تنسل – پارچه کتان – پارچه کرپ

– پارچه فیونا – پارچه پرادا – پارچه دیور – پارچه ابریشم

– پارچه ساتن – پارچه ونیز – پارچه کدری(کودری) – پارچه غواصی

– پارچه نیل – پارچه چرم – پارچه لنین – پارچه شانتون

– پارچه ترگال کج راه – پارچه پرشیا – پارچه تریکو

پارچه فیونا از نظر جنس چه تفاوتی هایی دارد؟

پارچه فیونا یکی از بهترین برندهای پارچه برای لباس فرم اداری در چند سال اخیر شناخته شده است و مشکلات دیگر پارچه های لباس فرم را ندارد. بانوان شاغل موقع استفاده از لباس فرم حتما به این مشکل برخورده اند که درهنگام استفاده زیاد از لباس پرز داده و یا هنگام اتو کردن جمع می شوند اما پارچه فیونا این خصوصیت را ندارد.

ویژگی های پارچه فیونا

۱) کش مناسب

۲)رنگ بندی متنوع

۳)استحکام و عمرمفید قابل قبول

۴)زیبایی و رنگ بندی بالا

۵)چهار فصل بودن و….

معرفی پارچه فیونا برای فرم اداری: لطافت خاص و خوش فرم بودن مانتوهای دوخته شده با فیونا بهترین انتخاب همگان است ، پارچه فیونا نه تنها در تولید لباس فرم اداری استفاده می شود بلکه در عموم مردم برای دوخت مانتو مجلسی پارچه محبوبی می باشد.

برای انتخاب پارچه مناسب مانتو به نکات زیر دقت کنید :

برای انتخاب پارچه مانتویی باید توجه داشته باشید که پارچه انتخابی مناسب کدام فصل است، از انواع پارچه های ضخیم، نازک، نخی، زر و لطیف می توان برای دوخت مانتو استفاده کرد هر کدام از موارد ذکر شده دارای معایب و مزایای خود هستند مثلا پارچه کشی در برابر چروک شدن مقاوم هستند اما در پارچه آب رَفت وجود دارد که باعث تنگی مانتو می شود. ثابت بودن رنگ پارچه بسیار حائز اهمیت است.

شما عزیزان می توانید برای سفارش فرم اداری با کارشناسان گیتی جامه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
لوگو-گیتی-جامه

فهرست مطالب