مانتو کارمندی

بسیاری از خانم‌های شاغل، دوست دارند تا با یک استایل مناسب در محیط کارشان دیده شوند. اگر شما هم شاغل باشید، به خوبی می‌دانید که در انتخاب مدل مانتو کارمندی باید قوانین و شرایط محل کارتان را در نظر داشته باشید. البته بسیاری از مشاغل و کسب و کارها لباس فرم مخصوص برای کارمندان خود در نظر می‌گیرند. برای مثال، برای کارمندان فروشگاه های بزرگ یا مهمانداران هواپیما، مانتو فرم اداری با طرح‌ مشخصی تعیین شده است. همچنین بعضی از کسب و کارها هم لباس فرم مشخصی ندارند و کارمندان موظف هستند تا لباس فرم اداری مناسب برای خود انتخاب کنند. با این حال، اگر در یکی از دو دسته بالا جای دارید، همراه ما باشید تا خصوصیات مانتو کارمندی را در اختیار شما قرار بدهیم.

مانتو کارمندی چیست؟

مانتو فرم کارمندی ویژه بانوان جهت حضور در محل کار یا محیط های رسمی است. خانم‌ها این مدل از مانتو را برای حضور در ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف می پوشند.  طراحی ساده و در عین حال زیبای مدل مانتو کارمندی باعث شده تا خانم‌ها در محیط کار شیک و خوش استایل به نظر برسند. اما پوشیدن مانتو فرم اداری در بعضی از شرکت‌ها اجباری نیست ولی در شرکت‌های معتبری که پرستیژ و خوش‌پوشی کارمندان برای مدیر آن شرکت اهمیت دارد، پوشیدن مانتو کارمندی الزامی است.

چرا پوشیدن مانتو شلوار کارمندی برای خانم‌ها مهم است؟

خانم‌ها نسبت به آقایان، به پوشش خود اهمیت بیشتری می‌دهند. بنابراین آن‌ها تمایل دارند تا به غیر از پوشیدن مانتو فرم کارمندی، مدل شلوار خود را نیز با آن ست کنند. برای مثال، فرض کنید که محیط اداری محل کار شما رسمی است و قطعا شما به عنوان یک خانم شاغل دوست ندارید که مانتو کارمندی خود را هر روز با شلوارهای رنگارنگ و متنوع بپوشید. از طرف دیگر، خانم‌ها همواره به دنبال نظم و یکپارچگی بیشتری در محیط‌های متفاوت از جمله محیط کاری هستند. به همین دلیل پوشش مناسب و آراسته برای انتخاب یک دست مانتو شلوار کارمندی برای خانم‌ها اهمیت دارد.

مانتو شلوار کارمندی چه طرحی دارند؟

همه ما می‌دانیم که خانم‌ها نسبت به لباس‌هایی که در محیط‌های متفاوت می‌پوشند، حساسیت بالایی دارند و همواره دوست دارند تا شیک ترین لباس‌ها را بپوشند. به همین خاطر، چه طراحان مانتو کارمندی و چه طراحان مانتو شلوار اداری سعی دارند تا با طراحی ساده و شیک، رضایت بانوان را به دست بیارند. انتخاب و استفاده از پارچه‌های شیک و بدون آبرَفت، دوخت زیبا و مدل های متنوع در طراحی مانتو شلوار اداری و مانتو فرم کارمندی باعث شده است تا شما طرح‌های بسیاری در فروشگاه‌های اینترنتی(گیتی جامه) ببینید و به خرید آن‌ها علاقه مند شوید. البته نظرات و خواسته‌های مدیران از معیارهای مهم برای طراحی مانتو اداری شیک و مانتو شلوار اداری هستند که متخصصان تولید باید به آن‌ها توجه داشته باشند.

نکاتی برای خرید مانتو کارمندی

به این نکته توجه داشته باشید که جنس مانتو اداری با جنس مانتو مجلسی تفاوت دارد و آن‌ها هیچ وقت جنس یکسانی ندارند. جنس مانتوهای نخی، پلی استر، مخمل یا ساتن از رایج ترین جنس‌های پارچه برای دوخت مانتو اداری شیک هستند. اگر تمایل دارید تا تمامی نکات برای خرید مانتو فرم اداری و مانتو شلوار اداری را بدانید، توجه‌تان را به لیست زیر جلب می‌نماییم.

مدل و دوخت مانتو فرم کارمندی بسیار مهم است. دوخت مانتو زمستانه و تابستانه تفاوت دارد. برای مثال، مانتوهایی که آستر دارند، برای فصل زمستان بسیار مناسب هستند. بدیهی است که این مدل از مانتو برای فصل تابستان گزینه مناسبی نیست.
دومین نکته‌ای که برای خرید مانتو فرم کارمندی، به جنس پارچه باز می‌گردد. مسلما مدل مانتو رسمی را باید انتخاب کنید که جنس پارچه آن، برای پوست افراد حساسیت زا نیست و بدن آن‌ها را اذیت نمی‌کند، سریع چروک نمی خورد و رنگ رفت و آب رفت ندارد.
اگر تا به حال نتوانسته اید که مانتو کارمندی شیک را برای کارمندان خود تهیه کنید، به احتمال زیاد به سایز مانتو دقت نکرده اید. برای اینکه مانتو کارمندی شما شیک به نظر برسد، باید اندازه فرم بدنی افراد باشد. بنابراین هنگام خرید بهترین مانتو فرم‌های کارمندی به سایز و فرم بدنی افراد توجه کنید.

بهترین راه برای خرید مانتو کارمندی شیک چیست؟

با توجه به گسترش خریدهای اینترنتی، مناسب ترین راه برای خرید مانتوهای اداری و همچنین مانتو شلوارهای اداری، خرید از گیتی جامه را به شما عزیزان توصیه می‌کنیم. متخصصان با تجربه و موفقت تولیدی گیتی جامه در کنار شما هستند تا بتوانید مناسب ترین انواع مانتو فرم‌های اداری را تهیه کنید و از انتخاب خود رضایت کامل را داشته باشید.

مانتو کارمندی

درواقع شیک پوشی و خاص بودن در محیط کار همیشه با خرید مانتو فرم و مانتو کارمندی گران قیمت و یا رنگ و طرح های عجیب موثر نمی شود. اگر تمایل دارید در محیط کار خود شیک و جذاب به نظر برسید گاهی با پوشیدن مانتو اداری و مانتو فرم ساده و مناسب و رعایت تمام اصول یک لباس کاری و اداری می توان به راحتی خاص بودن را تجربه کرد.

 مانتو کارمندی

مانتو کارمندی

رنگ این دسته از لباس های رسمی و مانتو کارمندی، اغلب تیره در نظر گرفته می شود و در واقع یک استاندارد جهانی برای پوشش و لباس رسمی اداری است. ترکیب رنگی در اغب سازمان ها رنگ سرمه ای، مشکی ، زغالی و رنگ طوسی می باشد. البته این موضوع نسبی است زیرا بسیاری از شرکت ها بر اساس قوانین و رنگ سازمانی خود اقدام به تهیه مانتو اداری و مانتو فرم خود می کنند. اما غالبا انتخاب رنگ تیره بخاطر این است که کثیف شدن آن دیرتر مشخص میشود و این امر باعث می شود فاصله زمانی بیشتری بین شستوشو یونیفرم شما ایجاد شود. همچنین این دسته از رنگ ها برای مانتو اداری، دارای مزیت بسیار خوبی برای ست کردن با انواع لباس ها و اکسسوری های دیگه می باشد. یکسان سازی در پوشش محل کار باعث گسترش استفاده از لباس های رسمی برای کارکنان شرکت ها و سازمان ها شده است. اما در نهایت نکته بسیار مهم در پوشش این دست از لباس های رسمی و مانتو اداری این است که شخص با آن احساس راحتی داشته باشد و بیانگر شخصیت شما باشد.

باتوجه به اینکه به صورت روزانه از مانتو کارمندی و تن پوش های رسمی در محیط کار استفاده می کنید، بهتر است نوع پارچه، رنگ و دوخت آن را در کنار راحت بودنش در نظر بگیرید. مانتو نباید خیلی جذب و تنگ باشد که راحت نباشید و آزادی عمل را از شما بگیرد. و نباید انقدر گشاد باشد که کل روز به جمع و جور کردن مانتو مشغول باشید و چهره زشتی از شما در ذهن دیگران ایجاد کند.

فصل سرما و گرما را هم باید در نظر گرفت. اگر جنس پارچه ها مصنوعی و غیر نخ باشد باعث ناراحتی پوستی، گرما شدید در فصل گرم و سرمای بد در فصل سرد خواهد شد. لباس فرم مناسب، دست کم در ظاهر، دلمشغولی های درونی یک زن درباره قدرت و جنسیتش را برطرف می کند. در نظر داشته باشید در هنگام خرید مانتو اداری و مانتو فرم حتما فرم و اندام خودتون را مد نظر قرار بدهید که مانتوی مناسب انتخاب و خریداری کنید.

نکاتی مهم که در انتخاب مانتو باید در نظر گرفت به شرح ذیل است:

1_ قد مانتو

قد مانتو باید تناسب کامل با قد شما داشته باشد و با در نظر گرفتن قد خودتون مانتو را انتخاب کنید. اگر چاق هستید بهتر است مانتو اداری با قد بلند بپوشید. اگر قد کوتاهی دارید مانتو با برش های عمودی خرج کار، قد شما را بلندتر نشان می دهد.

2_ سایز مانتو

مانتو اداری تنگ انتخاب درستی برای پوشش شما نیست. کار در هر محیط کاری و شرایط کاری همیشه همراه با فعالیت است حتی اگر پشت میز نشین باشید یا حتی اگر فعالیت بدنی اصلا نداشته باشید. آن ها را مانند لباس رزم در نظر داشته باشید، هر چقدر قوی باشید ولی قدرت مانور نداشته باشید شما ضعیف هستید. بنابراین لباس کار باید راحت و سایز مناسب داشته باشد.

3_ جنس پارچه مانتو

چنس پارچه باید نخی یا حداقل با درصد بالایی نخ باشد. این دسته از پارچه ها باعث ایجاد حساسیت پوستی نخواهد شد و تعریق روی لباس باعث ایجاد بوی نامطبوع نمی کند. پارچه نخی یک خصوصیت دیگر هم اگر داشته باشد به کیفیت کار بیشتر می افزاید و آن هم کش دار ( لایکرا) بودنش است مخصوصا کش دو طرفه. در انتها پیشنهاد میکنیم برای مشاهده مدل های بسیار متنوع و مانتو اداری جدید گیتی جامه به وب سایت ما مراجعه کنید .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print