تاثیر استفاده از مانتو فرم اداری

در این مقاله به تاثیر استفاده از مانتو فرم اداری می پردازیم: کاربرد لباس فرم اداری علاوه بر محافظت در برابر سرما و گرما و استفاده به عنوان پوشش از جهت ایجاد وقار به شخص و سازمان بسیار اهمیت دارد. در هر سازمانی نوع لباس فرم تابعی از شرایط فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است. تولیدی گیتی جامه توانسته با نیاز­سنجی دقیق از مشتریان و در نظر گرفتن تمامی شرایط حاکم برسازمان، در زمینه طراحی و تولید مانتو فرم اداری مطابق سلایق روز مشتریان قرار بگیرد.

استفاده از یک مانتو فرم اداری شیک برای شاغلین خانم باعث افزایش اعتماد به نفس آن ها می­ شود. چرا که پوشش شیک و راحت در مرحله اول در خود پرسنل ایجاد احساس خوب می ­نماید. از جهتی استفاده از مانتو فرم اداری شیک اقتدار، اعتماد و تمجید را در نظر مخاطبین ایجاد می­ کند. زیبایی طرح مانتو اداری علاوه بر نمایان نمودن اصالت و پرستیژ سازمان؛ می ­تواند آثار مطلوبی بر احوالات روحی و روانی پرسنل داشته باشد.

لباس در اولین ملاقات ها، خصوصا در مذاکره­­ های سازمانی بیشترین تاثیر را در جذب مذاکره شونده دارد.  بنابراین بسیاری از مدیران بازاریابی و فروش این نکته اساسی را به کارشناسان و ویزیتور های فروش گوشزد می کند. استفاده از مانتو فرم اداری شیک در اولین برخورد ارباب رجوع و یا شرکای تجاری با پرسنل، از اهمیت بسزایی در پیشبرد اهداف سازمان برخوردار است.

جلب مخاطب و مشتری از سه راه میسر هستند، زبان کلامی، زبان بدن و زبان سازمان. باید در نظر گرفت که طرز پوشش پرسنل یکی از فاکتورهایی است که زبان سازمان را برای مخاطب آشکار میسازد. تمیزی، طراحی استاندارد، آراستگی و تناسب با کار مانتو فرم اداری ارزان آن را می ­تواند به عنوان عاملی موثر در ارتقای شخصی پرسنل و سازمان مطرح کند.

 تاثیر استفاده از مانتو فرم اداری

تاثیر استفاده از مانتو فرم اداری

استفاده از یک مانتو اداری شیک توسط پرسنل می­ تواند حامل این پیام مدیریتی باشد که پرسنلی که برای ظاهر خود بسیار ارزش قائل هستند، مطمئنا برای انجام امور محوله از دقت و توجه بالایی برخوردار خواهند بود. چرا که به کار و وظیفه خود حتی بیش از توجه به خود ارزش قائل هستند . این موضوع از لحاظ علمی و تجربی نیز ثابت شده است. معمولا کارمندانی که به وضع ظاهری خود رسیدگی نمی­کنند در انجام امور محوله نیز کارآیی لازم را ندارند.

باید توجه داشت که هر سازمانی پوشش مخصوص خود را دارد و شاید در داخل سازمان پوشش بخشهای مختلف، نیز متفاوت باشد. در سازمانهای پیشرفته معمولا از نوع پوشش و یا رنگ لباس برای تفکیک شرح وظایف پرسنلی بصورت تخصصی استفاده می­نمایند. شرکت طراحی آرافرم نیز با علم بر این موضوع آمادگی تولید انواع مانتو شلوار اداری را در تنوع و رنگهای مورد سفارش دارد.

خصوصیات یک مانتو شلوار اداری خوب

مد موضوع مهمی است که در تولید و عرضه لباس و در تولید مانتو شلوار اداری موثر است. فرهنگ، عرف جامعه، اعتقادات مذهبی و تاکیدات سازمانی همگی در شکل گیری طرح مانتو شلوار اداری نقش سازنده­ های دارند. از این رو طراحی مانتو شاید بیش از تولید آن از اهمیت برخوردار باشد.  تولیدی گیتی جامه با اتکاء به پرسنل حرفه ­ای خود با انجام مذاکره با مسئولین سازمان ها، در اسرع وقت طرح مانتو شلوار اداری پرسنل را به سازمان پیشنهاد می ­دهند. این موضوع باعث شده است که پرسنل استفاده کننده از مانتو شلوار تولیدی از رضایت بالایی برخوردار باشند.

با توجه به کاربرد مانتو شلوار اداری در یک محیط کاری فعال، راحتی آن موضوعی است که باید مورد توجه طراحان قرار گیرد. در دنیای کنونی بعد از کیفت لباس، راحتی آن از طرف خریدار مورد ارزیابی قرار می­گیرد. چنانچه مانتو شلوار اداری مورد نظر صرفا از طرح و نقشه برخوردار باشد، راحتی آن زیر سوال خواهد رفت.

عوامل موثر در تعیین ارزش لباس پرسنل

لباس سازمانی می ­تواند در دو رده رسمی و غیر رسمی قرار گیرد. برخی از پرسنل در محل هایی اشتغال دارند که در معرض دید مشتریان قرار نمی­گیرند. پرسنل واحدهای خدماتی و انبار از این دسته پرسنل هستند. همچنین نوع کاری که توسط این پرسنل انجام می­گیرد در تعیین نوع لباس نقش دارد. شاید ضروری نباشد که این پرسنل از مانتو فرم اداری شیک برای حضور در کار استفاده کنند. چرا که این موضوع برای سازمان بار مالی را به دنبال خواهد داشت. طراحی مانتو فرم اداری ارزان برای این دسته از پرسنل می ­تواند علاوه بر حفظ آراستگی و هماهنگی ظاهر سازمان، خریدهای سازمان را هم مقرون به صرفه نماید.

مدیران ارشد و پرسنل فروش و ستادی جزو پرسنلی هستند که در معرض دید می­ باشند. تهیه مانتو فرم اداری شیک برای این دسته شاید ضروری باشد. ولی الزاما شیک بودن مانتو به معنای گران­ قیمت بودن نیست. تحقیقات زیادی در مورد تاثیر رنگ لباس پرسنل بر کارآیی شخصی و تاثیر آن در مشتری انجام پذیرفته است. شاید چندین کتاب ارزشمند و تعداد قابل توجهی تحقیق علمی در این زمینه انجام گرفته است. تجزیه و تحلیل نتایج نشان داده است که رنگ لباس می ­تواند در سطح قابل توجهی بر روی مخاطبین اثر بگذارد. در برخی سازمان های پیشرفته با درک این موضوع اساسی سعی می­ شود در هر بخش از رنگی که بیشترین تاثیر را در مخاطبین دارد در طراحی مانتو فرم اداری شیک پرسنل استفاده شود.

مزایای استفاده از مانتو فرم اداری شیک

شخصی که از یک مانتو فرم اداری شیک در سازمان خود استفاده می­  کند، قابل اطمینان­ تر دیده می­ شود. مخاطبین در چند ثانیه اول پرسنل را قضاوت می ­کنند و در 30 ثانیه بعدی نظر خود را درباره شخص قطعی می ­کنند. استفاده از یک مانتو فرم اداری شیک می­ تواند نظر مخاطب را در جهت مثبت پشتیبانی نماید. استفاده از مانتو فرم اداری شیک به واسطه ایجاد اعتماد بالا سبب می­شود. پرسنل خود را در سطح یک قهرمان ببیند. این موضوع زمینه­ های توسعه و پیشرفت سازمان را دربر خواهد داشت.

در علم بازاریابی تاکید شده است که لباس پرسنل باید هم سطح لباس مخاطبین باشد ولی الزاما حدود بیست درصد بهتر، این موضوع باعث شده است که تولیدی گیتی جامه که در عین سادگی، آراستگی را هم تامین نموده است از مقبولیت و محبوبیت بالایی برخوردار باشد. مانتو فرم اداری شیک تولیدی از جنس، طرح و رنگ متناسبی بهره ­مند است که به طرز تحسین برانگیزی در جهت حفظ نظام آراستگی سازمان ها می­توان از آن استفاده کرد.

پرسنل هر سازمانی تصویری از آن سازمان هستند و اگر این تصویر غیر قابل اعتماد باشد، وجه آن سازمان عمیقا زیر سوال خواهد رفت. بنابراین دقت در انتخاب پوشش پرسنل به عنوان یکی از پارامترهای مهم تصویر­سازی باید مورد توجه جدی مدیران سازمان ها قرار بگیرد.

مواردی که در طراحی مانتو فرم اداری شیک در نظر گرفته شده است

سادگی:

در علم روانشناسی سادگی را نبوغ و پیچیدگی را گیج کننده می­ دانند. در طراحی مانتو فرم اداری شیک سعی شده است از طرح ساده عامه پسند استفاده شود. این موضوع سبب شده است که تمامی مشتریان با رضایت کامل از طرح مانتو خود را در محل کار استفاده کنند.

مطابق نظر مخاطبین:

مارک زاکربرگ می­گوید “من دوست دارم تا با خیال راحت زندگی کنم و تا جایی که می‌توانم تصمیمات کمتری در مورد هر چیزی غیر از چگونگی خدمت کردن به مردم، بگیرم” لازمه افزایش کیفیت خدمات در سازمان ها این موضوع است که پرسنل مجبور به صرف وقت برای تصمیم­گیری های روزانه نباشند. انتخاب لباس یک تصمیم­ گیری روازنه و وقت­گیر است. طراحی مانتو شلوار اداری متناسب با خواست پرسنل و سازمان توانسته است میزان صرف وقت برای این تصمیم­ گیری را در حد قابل توجهی محدود کند. اضطراب انتخاب نوع لباس خصوصا در بانوان محترم بسیار بیشتر است. این موضوع در برخی دعوت ها به مراسم های خاص مشهود است. استفاده از یک مانتو شلوار اداری متحدالشکل و با کیفیت توانسته موضوغ استرس انتخاب لباس مناسب را رفع کند.

صرفه اقتصادی:

از آنجایی که تهیه مانتو شلوار اداری توسط سازمان ها به صورت انبوه صورت می­ گیرد. این موضوع هزینه ه­ای را به سازمان تحمیل می کند. طراحی یک مانتو فرم اداری شیک باید تا حد قابل توجهی مقرون به صرفه باشد. در این توجه حتما باید به حفظ کیفیت مانتو شلوار اداری تولیدی دقت کرد. تولیدی گیتی جامه با تولید مانتو فرم اداری ارزان توانسته خرید مانتو فرم اداری مورد نیاز سازمان ها را تا حد قابل توجهی اقتصادی کند.

ایجاد اعتماد به نفس در پرسنل:

مانتو شلوار اداری باید در عین سادگی و راحتی حس اعتماد را در پرسنل القاء کند. طرح مانتو شلوار اداری نباید به گونه­ ای باشد که پرسنل از روی اجبار از آن استفاده نمایند. بلکه باید در طراحی آن باید به علایق آنچنان توجه کرد که استفاده از مانتو فرم اداری شیک برای پرسنل ایجاد اعتماد لازم را داشته باشد.

قابل پیش ­بینی باشد:

حداقل طرح مانتو فرم اداری شیک باید در این دنیای پر تلاطم و در حال تغییر برای پرسنل قابل پیش­ بینی باشد. دربرخی از سازمان ها با اعمال نظرهای غیر کارشناسی و عدم تبحر شرکت های تولیدی محصولاتی تولید می­ شود که استفاده از آن ها در سازمان ها به دلیل خارج از عرف بودن برای پرسنل آن سازمان قابل پیش­ بینی نیست. این موضوع می ­تواند تاثیرات سوئی در فعالیت آن سازمان به جای بگذارد.

خرید مانتو فرم اداری:

مانتو فرم اداری شیک ویژه محیط های کاری طراحی شده است و استایلی شیک و با وقار به پرسنل می­ دهد. شاید بتوان اذعان داشت انتخاب ست مانتو فرم اداری شیک بهترین گزینه برای خانم های شاغل در محل کار می­ باشد.

در پروسه خرید مانتو فرم اداری برای پشتیبانی از پوشش تمامی پرسنل باید موضوعاتی چون سایز را مورد توجه قرار داد. خرید از تولیدی گیتی جامه این امکان را برای سازمان ها به وجود آورده است که بر حسب ارائه سایز پرسنل اقدام به خرید مانتو فرم اداری کند. برای افزایش دقت، کارشناسان خبره اندازه­ گیری خانم از طرف شرکت به سازمان مراجعه کرده و سایز تک تک پرسنل را برای تهیه مانتو شلوار اداری مشخص می­ کند. تولید و تحویل سفارش خرید مانتو فرم اداری بر این اساس به تعداد پرسنل و در اندازه ­های متنوع صورت می­ پذیرد.

رنگ مانتو فرم اداری شیک بیشتر وابسته به منطقه جغرافیایی کشور تعیین می­ شود. کشور ما دارای آب و هوای متنوعی است و افراد در نقاط مختلف کشور دارای رنگ پوست متفاوت می ­باشند. نوع رنگ از طرف واحد طراحی در هنگام اقدام به خرید مانتو فرم اداری به سازمان اطلاع رسانی می­ شود و در صورت توافق و همخوانی رنگ پیشنهادی با رنگ سازمانی مورد نظر مانتو فرم اداری مورد نیاز تهیه و تحویل سازمان میشود. از این جهت در سازمان های پیشرفته شاید رنگ لباس شعبه مرکزی با رنگ لباس پرسنل شعب شهرستان متفاوت می­ باشدف تا ازبیشترین سازگاری رنگ با رنگ غالب پوست منطقه استفاده شود.

دوخت مانتو اداری

دوخت مانتو اداری یکی از دغدغه های مهم، برای هر شرکت و یا اداره ای می باشد. زیرا مانتو اداری کارمندان یک شرکت یا سازمان، نمایانگر کاری است که آن سازمان یا شرکت انجام می دهد و به گونه ای معرف آن سازمان است. به همین دلیل برای دوختمانتو اداری در بخش انتخاب پارچه و چه در بخش رنگ و مدل آن، باید دقت زیادی به خرج داد.یکی از مهمترین مسائلی که در اولین قدم برای دوخت مانتو اداری وجود دارد، انتخاب پارچه است. اینکه مانتو اداری چه جنسی باشد تا هم کارمندان احساس راحتی داشته باشند و هم شکل کاملا رسمی و اداری داشته باشد، نکته ی بسیار مهمی است.

معمولا به دلیل این که در بیشتر ادارات و سازمان ها وسایل سرمایشی و گرمایشی وجود دارد، برای دوخت مانتو اداری از پارچه هایی که خنک و سبک هستند استفاده می شود. البته بعضی از سازمان ها هم وجود دارند که برای فصل زمستان و فصل تابستان، لباس فرم جداگانه و مخصوص همان فصل را برای کارمندان تهیه می کنند.
برای دوخت مانتو انواع مختلفی از پارچه وجود دارد، اما هر کدام مزیت و معایب خاص خود را دارند به همین دلیل پیشنهاد می شود که قبل از خرید انواع مانتو، چه اداری و چه مانتو مجلسی به جنس آن دقت کنید.

به عنوان مثال می توان از پارچه های نخی، کتان، کشی، ریون، فاستونی، جین، کرپ، فیونا، ابریشم، ساتن ، پرادا، دیور، کودری، چرم، ترگال، پرشیا و… نام برد. اما باید گفت، که تمام این پارچه برای دوخت مانتو اداری مناسب نیستند و باید از پارچه های رسمی، که مناسب یک سازمان یا اداره باشند استفاده کرد.
مثلا یکی از پارچه هایی که مناسب دوخت مانتو اداری است، ترگال می باشد. یکی از خصوصیات این پارچه سبک بودن آن است. همچنین لطیف بودن و رنگ ثابت، از دیگر خصوصیات این پارچه می باشد. همچنین، یکی دیگر از پارچه هایی که برای دوخت لباس اداری مناسب است پارچه ی فاستونی است. از این پارچه هم برای دوخت لباس اداری و هم کت و شلوار و دامن استفاده می شود و یکی از پارچه های پرمصرف برای دوخت انواع لباس فرم است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *