یونیفرم اداری

یونیفرم اداری: امروزه پوشش اکثر کارمندان و کارکنان و به طور کلی شاغلان در محیط های اداری ،سازمانی و آموزشی و موسسات و شرکت های خصوصی یونیفرم اداری و لباس فرم اداری با رنگ های مناسب و هماهنگ با شئونات کشورمان و آن سازمان یا شرکت است، نکته ای که درباره یونیفرم و لباس فرم اداری وجود دارد این است که با پوشش اسلامی و فرهنگ جامعه ما کاملا مطابق است و باعث ایجاد هماهنگی و زیبایی بصری در محیط کار ایجاد همدلی، افزایش روحیه کار تیمی،برندسازی و ایجاد یک موقعیت عالی برای تبلیغ و اعتمادسازی بین مشتریان می شود.

جنس یونیفرم اداری

دلیل اینکه یونیفرم و لباس فرم اداری باید از جنس خوبی انتخاب شود به علت قابلیت نفوذپذیری آن است، اکسیژن از طریق پوست انسان به بدن جذب می شود حتی پوست وظیفه دفع سموم موجود در بدن را دارد و تعریق باعث خارج شدن مواد زاید بدن می شود، انتخاب جنس لباس مناسب در یونیفرم و لباس فرم اداری باعث رسیدن اکسیژن به پوست می شود و عمل تنفس پوستی به درستی صورت می گیرد.
از طرفی جنس یونیفرم و لباس فرم اداری به دلیل اینکه مدت زمان طولانی استفاده می شود، ارتباط مستقیمی با سلامت و تامین آسایش و طول عمر انسان دارد. بدن انسان چون فعالیت جسمی زیادی دارد تولید حرارت زیادی می کند؛ بنابراین یونیفرم و لباس فرم اداری باید قادر به دفع حرارت و انرژی مازاد بر نیاز بدن باشد تا سلامتی و آسایش فرد را تامین کند. بنابراین انتخاب بهترین جنس یونیفرم اداری و لباس فرم اداری از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

 یونیفرم اداری

یونیفرم اداری

رنگ یونیفرم اداری

رنگ یونیفرم اداری و لباس اداری و لباس فرم بانوان با توجه به هر شغلی می تواند رنگ های متنوعی داشته باشد برای مثال رنگ هایی که برای لباس فرم برنامه نویسان بیشتر انتخاب می شود از رنگهای تیره خاکستری یا مشکی و آبی نفتی است. یونیفرم و لباس فرم اداری به عنوان پرستیژ کاری برای افراد از اهمیت زیادی برخوردار است، داشتن وضع ظاهری قابل قبول و مطابق با شغل فرد از نکاتی است که با رعایت آن فرد در محیط کاری به فردی منضبط و آراسته تبدیل می شود.
یونیفرم اداری و مانتو فرم اداری باید همواره تمیز نگه داشته شود، به این دلیل که برای ارباب رجوع یا مشتریان بسیار مهم است که فردی که با او اولین ارتباط را برقرار می کند از ظاهر موجهی برخوردار باشد و مطمئنا در مراجعات بعدی ارباب رجوع تاثیر زیادی خواهد داشت.

انواع مانتو شلوار فرم اداری خانم ها

مانتو شلوار فرم اداری با توجه به پارامترهای مختلفی انتخاب می‌شود. تنوع موجود در بین انواع این لباس‌ها باعث می‌شود انتخاب برای افراد سخت شود. اما کافی‌ست به اصول مورد نظر توجه کنید تا به راحتی بهترین انتخاب را داشته باشید. مانتوها از نظر جنس پارچه با یکدیگر فرق دارند. از جمله پارچه‌های به کار رفته در تولید این لباس‌ها عبارتند از:

نخی
کتان
ریون
فاستونی
جین
ترگال
و …
انتخاب نوع پارچه ارتباط مستقیمی با مدل مانتوی مورد نظر دارد. همچنین برای دوخت مانتو فرم اداری سعی می‌شود از پارچه‌هایی استفاده شود که به راحتی چروک نشده و نیاز به اتو کشیدن مداوم آن‌ها نباشد. شلوار نیز از این قواعد مستثنی نیست. با توجه به نوع کار مورد نظر و محیط کار، مانتو شلوار فرم‌های مختلفی می‌توان پیشنهاد کرد. استفاده از مانتو شلوار اداری بیشتر در محل‌کارهای زیر مشاهده می‌شود.

بانک‌ها
موسسات مالی
ادارات دولتی
شرکت‌های بیمه
آژانس‌های هواپیمایی
حدود قیمت مانتو اداری

شما عزیزان می توانید برای سفارش یونیفرم اداری با کارشناسان گیتی جامه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید به این مطالب هم علاقه داشته باشید