چگونگی شستشوی صحیح مانتو فرم اداری

چگونگی شستشوی صحیح مانتو فرم اداری: معمولا همراه هر وسیله خریداری شده جهت استفاده صحیح، حفظ کیفیت و دوام محصول راهنمایی ارائه می‌شود، این موضوع در صنعت مانتو فرم اداری نیز صدق می کند و مورد توجه تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان است، اما همچنان برخی افراد با استفاده از روش‌های قدیمی به شستشوی البسه اقدام می‌کنند. رعایت نکات راهنمای شستشوی مانتو شلوار اداری کیفیت و دوام فرم اداری شما را حفظ می کند.

نحوه شستشوی مانتو فرم اداری

اگر برای شستشوی مانتو فرم اداری از پودر لباسشویی بهره مند شوید، مانتو شما بور خواهد شد. نحوه شستشوی مانتو فرم اداری بسیار خاص بوده و به همین خاطر بیشتر افراد ترجیح می دهند از روش شستشوی دستی کمک بگیرند. در واقع اگر چه نحوه شستشوی مانتو فرم اداری با دست بسیار وقت گیر و دشوارتر از شستشوی ماشینی می باشد اما در نهایت الیاف، رنگ و بافت مانتو فرم اداری در شست و شو با دست بهتر و راحت از ماشین لباسشویی حفظ خواهد شد.

 چگونگی شستشوی صحیح مانتو فرم اداری

چگونگی شستشوی صحیح مانتو فرم اداری

تفکیک لباس ها مهمترین نکته در شستشو، تفکیک لباس ها براساس رنگ و جنس پارچه است،شستشوی همزمان لباس ها با رنگ و جنس متفاوت باعث افت کیفیت لباس می‌شود.
لکه گیری لباس در صورت ایجاد لکه روی لباس قبل از شستشو برای لکه گیری لباس اقدام کنید، بعضی از لکه ها از جمله لکه جوهر و لکه چربی بعد از اولین شستشو ثابت می‌شوند. شستشوی لباس را با آب سرد انجام دهید، در حالی که برخی تصور می کنند که افزایش درجه حرارت آب باعث از بین رفتن لکه‌ها و تمیزتر شدن لباس می‌شود، در حالیکه افزایش درجه حرارت آب بر بافت پارچه تاثیر گذاشته در مواردی هم کیفیت پارچه را کاهش می دهد.
لباس‌های روشن سفیدکننده و نرم‌کننده را بطور مستقیم روی لباس نریزید، همچنین قرار دادن لباس به مدت طولانی در آب حاوی سفیدکننده یا نرم‌کننده باعث آسیب به پارچه می‌شود.
دقت کنید که در اولین شستشو لباس با آب سرد و ترجیحا با دست شسته شود، این کار سبب ثبات رنگ لباس شده و باعث می‌شود لباس بعد از شستشو حالت بور پیدا نکند و در بلندمدت تغییر رنگ کمتری داشته باشد.

نکات مهم در شستشوی مانتو فرم اداری با ماشین لباسشویی

در شستشوی مانتو فرم اداری با ماشین لباسشویی نباید از پودر لباسشویی استفاده کنید. این پودرها نحوه شستشوی مانتو فرم اداری را با مشکل مواجه خواهد کرد.

فرم های اداری و رسمی برای شست و شوی بهتر پشت و رو می شوند. این موضوع نیز از تغییر بافت و رنگ لباس جلوگیری به عمل می آورد. پشت و رو کردن لباس در بسیاری از موارد برای شست و شوی بهتر در ماشین لباسشویی مورد توجه قرار می گیرد.

زمان شستشوی مانتو فرم اداری با ماشین لباسشویی برابر با ۲۵ الی سی دقیقه می باشد. این تایم برای جلوگیری از خراب شدن بافت لباس مورد توجه است. در واقع شستشوی بیش از نیم ساعت برای مانتو فرم اداری توصیه نمی گردد.

دمای مناسب برای شستشوی مانتو فرم اداری دمایی برابر با ۳۰ درجه سانتی گراد و کمتر می باشد. در واقع در نحوه شستشوی مانتو فرم اداری به دمای اصولی کمتر از ۳۰ درجه برای حفظ بافت لباس اشاره می گردد. دمای بالا بر روی بافت، رنگ و الیاف لباس تاثیر منفی داشته است.

در انتها پیشنهاد می کنیم برای مشاهده مدل های بسیار متنوع و مانتو اداری جدید گیتی جامه به وب سایت ما مراجعه کنید .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید به این مطالب هم علاقه داشته باشید

Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print