تن پوش

تیشرت جودون یقه برگرد
جنس کالا: ۱۰۰% پنبه
به سفارش: کارخانه تولید لوازم خانگی درسا
✍ گیتی جامه همراه کار و کسب شما
تیشرت جودون یقه دار
جنس کالا: ۱۰۰٪ پنبه
به سفارش شرکت دیجی کالا
✍ گیتی جامه همراه کار و کسب شما
جلیقه تبلیغاتی
جنس کالا: کتان
✍ گیتی جامه همراه کار و کسب شما
جلیقه تبلیغاتی
جنس کالا: کتان
✍ گیتی جامه همراه کار و کسب شما
کاور شبرنگ دار فسفوری
به سفارش شرکت دیجی کالا
✍ گیتی جامه همراه کار و کسب شما
کاور شبرنگ دار نارنجی
به سفارش شرکت دیجی کالا
✍ گیتی جامه همراه کار و کسب شما
روپوش آستین کوتاه تبلیغاتی
(مناسب برای صنایع غذایی و آرد)
جنس کالا: تترون
به سفارش شرکت مواد غذایی لالا
✍ گیتی جامه همراه کسب و کار شما
تیشرت جودون یقه دار
جنس کالا: ۱۰۰٪ پنبه
سفارش شرکت #دیجی_کالا
✍ گیتی جامه همراه کار و کسب شما
تنپوش جودون آستین بلند
۱۰۰٪ پنبه
(مناسب برای لباس کار و تبلیغاتی)
سفارش شرکت #فاما_بتن
✍گیتی جامه همراه کار و کسب شما
تنپوش جودون آستین بلند
۱۰۰٪ پنبه
(مناسب برای لباس کار و تبلیغاتی)
سفارش شرکت #فاما_بتن
✍گیتی جامه همراه کار و کسب شما
کد کالا: ۹۷۰۸۲۰
نام کالا: POOR تیشرت پلی استر-پنبه
نمای دیگر کد:۹۷۰۸۱۵
نام کالا:ALWAYS تیشرت جودون تبلیغاتی
کد کالا:۹۷۰۸۱۵
نام کالا:ALWAYS تیشرت جودون تبلیغاتی
نمای دیگر کد : ۹۷۰۸۱۴
نام کالا: EXPERT
کد کالا: ۹۷۰۸۱۴
نام کالا: EXPERT

لباس تبلیغاتی مناسب، نباید لزوما گران قیمت باشد تا بتواند مشتریان شما را تحت تأثیر قرار دهد، بلکه باید در راستای برندیگ شرکت یا کالای شما و با در نظر گرفتن خصوصیات جامعه هدف شما به درستی انتخاب شده باشد. یک لباس تبلیغاتی، اگر درست انتخاب شده باشد، حتی با هزینه ای کم هم می تواند تاثیرگذاری بالایی برای دیده شدن کار و کسب شما داشته باشد.

مهمترین نکته در میزان اثربخشی لباس تبلیغاتی، نوع انتخاب شماست.

همیشه به یاد داشته باشید که ساده ترین و ارزان ترین لباس تبلیغاتی که هوشمندانه و درست انتخاب شده باشد و در راستای برندینگ شرکت یا کالای شما طراحی شده است، می تواند تاثیرگذاری بیشتری نسبت به لباس تبلیغاتی گرانی که در راستای برندیگ شرکت یا کالا شما نیست، داشته باشد. باید با در نظر گرفتن خصوصیات گیرنده لباس تبلیغاتی و با انتخاب درست یک لباس تبلیغاتی، انتظارات مشتریان خود را برآورده کنید. اگر شما در انتخاب نوع لباس تبلیغاتی دقت کنید می توانید هر لباس تبلیغاتی را به یک بیلبورد سیار تبدیل کنید که به هر نقطه که می رود در حال تبلیغ برای شرکت یا کالای شما باشد.

لباس تبلیغاتی یک تیغ دولبه است.

همانطور که انتخاب هوشمندانه یک لباس تبلیغاتی، می تواند کمک کند که کسب کار شما بهتر دیده شود، در صورت انتخاب نادرست لباس تبلیغاتی خود به یک مانع برای رشد کار و کسب شما تبدیل خواهد شد. برخی از مهمترین و بهترین موارد استفاده از لباس تبلیغاتی استفاده و توزیع لباس تبلیغاتی در گردهمایی های سالانه شرکت و در بین کارکنان خودتان است و این مهم باید به گونه ای باشد که لباس تبلیغاتی، احساس خرسندی و خوشحالی به آنها بدهد و آنرا با میل خود به خانه و بین دوستان خود ببرند و با آنها به اشتراک بگذارند.
این امر جهت بخاطر ماندن نام شرکت تان و برندینگ شما کمک بسزایی می کند و اثربخشی تبلیغ را افزایش می دهد. در صورتی که استفاده از هدایای تکراری و یا غیرکاربردی که بارها و بارها مورد استفاده قرار گرفته اند مانند سررسید، خودکار و … که گویا فقط بر اساس یک عادت هر سال ارائه می شوند، هیچ نتیجه ای جز اتلاف هزینه برای شرکت ندارند.

• لباس تبلیغاتی، باعث افزایش وفا داری مشتریان می گردد و به کمک لباس تبلیغاتی مناسب، می توانید در ذهن مشتری خود ماندگار شوید.
• شاید به این دقت کرده باشید که هر کسی در هر شغلی که مشغول به کار است، یک لباس تبلیغاتی با فرم یا برند خودش را می پوشد.
• لباس تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغاتی است که برای کار و کسب شما، می تواند بسیار مفید باشد.
• لباس های تبلیغاتی قابلیت چاپ یا گلدوزی نام و لوگوی شرکت و یا برند شما را بر روی خودشان دارند و شما می توانید از آنها به صورت اختصاصی استفاده کنید.

اگر شما مالک یک کار و کسب هستید، باید به این نکته توجه کنید که در فصل تابستان و بهار که هوا به سمت گرم شدن می رود کار کردن با لباس سر همی کمی سخت می شود و باعث کاهش توانایی پرسنل می شود، به همین دلیل شما میتوانید از لباس تبلیغاتی خود بجای لباس کار نیز استفاده کنید تا هم بتوانید برندینگ خودتان را حفظ کنید و هم راندمان کارکرد کارمندان را بالا ببرید. برای تولید لباس تبلیغاتی می توان از نخ های مختلف استفاده کرد از جمله: پلی استر، لاکرا، فلامنت، پنبه و … که بستگی به هزینه مورد نظرتان و شرایط استفاده آن و ویژگی‌های فصلی، می توانید نوع جنس پارچه را انتخاب کنید.
در لباس تبلیغاتی، تیشرت یقیه گرد پنبه یکی از ارزانترین انواع لباس تبلیغاتی است که شما می توانید تهیه کنید و اگر شما دارای یک سازمان هستید و می خواهید لباس تبلیغاتی رسمی تری انتخاب کنید، تیشرت یقیه برگرد دگمه دار می تواند جزو بهترین انتخاب های شما باشد. همچنین برای لباس تبلیغاتی می توانید با توجه به فصل از تیشرت آستین کوتاه یا آستین بلند نیز استفاده کنید.
شرکت گیتی جامه، این توانایی را دارد که لباس تبلیغاتی ویژه ای با توجه به نوع کار و رویکردی تبلیغاتی شما برای تان به صورت اختصاصی طراحی و تولید کند و برند شرکت یا کالای شما را نیز بر روی لباس تبلیغاتی چاپ یا گلدوزی نماید، تا کمکی در جهت بهتر دیده شدن کار و کسب شما کرده باشد.

جهت تماس با ما لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در نخستین زمان ممکن جهت مشاوره با شما تماس بگیرند.

برای تماس با مشاوران گیتی جامه کلید کنید.