لباس تبلیغاتی

لباس تبلیغاتی گیتی جامه

لباس تبلیغاتی

لباس تبلیغاتی مناسب، نباید لزوما گران قیمت باشد تا بتواند مشتریان شما را تحت تأثیر قرار دهد، بلکه باید در راستای برنديگ شرکت یا کالای شما و با در نظر گرفتن خصوصیات جامعه هدف شما به درستی انتخاب شده باشد.

يک لباس تبلیغاتی، اگر درست انتخاب شده باشد، حتی با هزینه‌ای کم هم می‌تواند تاثیرگذاری بالایی برای دیده شدن کار و کسب شما داشته‌باشد.

انتخاب لباس تبلیغاتی مناسب

همیشه به یاد داشته باشید که ساده‌ترین و ارزان‌ترین لباس‌تبلیغاتی که هوشمندانه و درست انتخاب شده باشد و در راستای برندینگ شرکت یا کالای شما طراحی شده است، می‌تواند تاثیرگذاری بیشتری نسبت به لباس گرانی که در راستای برنديگ شرکت یا کالا شما نيست، داشته باشد. 

باید با در نظر گرفتن خصوصیات گیرنده لباس‌تبلیغاتی و با انتخاب درست آن، انتظارات مشتریان خود را برآورده کنید. اگر شما در انتخاب نوع لباس تبلیغاتی دقت کنید می‌توانید هر لباسی را به يک بیلبورد سیار تبدیل کنيد که به هر نقطه که می‌رود در حال تبلیغ برای شرکت یا کالای شما باشد.

 

  • لباس تبلیغاتی، باعث افزایش وفاداری مشتریان می‌گردد و به کمک آن، می‌توانید در ذهن مشتری خود ماندگار شوید.
  • شاید به این دقت کرده‌ باشید که هر کسی در هر شغلی که مشغول به کار است، یک لباس یا تی شرت تبلیغاتی با فرم یا برند خودش را می‌پوشد.
  • لباس تبلیغاتی یکی از روش‌های تبلیغاتی است که برای کار و کسب شما، می‌تواند بسیار مفید باشد.
  • لباس‌های تبلیغاتی قابلیت چاپ یا گلدوزی نام و لوگوی شرکت و یا برند شما را بر روی خودشان دارند و شما می‌توانید از آنها به صورت اختصاصی استفاده کنید.‌

مهمترین نکته در میزان اثربخشی لباس تبلیغاتی، نوع انتخاب شماست.

فهرست مطالب

تنوع محصولات گیتی جامه

Previous slide
Next slide

تی شرت و کاور تبلیغاتی

کاور دیجی کالا گیتی جامه

کاور شبرنگ فسفری

کاور شبرنگ تبلیغاتی 

مناسب برای سازمان‌ها و شرکت‌های خدماتی

کد کالا : 270752

رنگ بندی سبز فسفری و نارنجی 

 به سفارش فروشگاه آنلاین دیجی کالا 

تی شرت تبلیغاتی

تی شرت تبلیغاتی یقه دار 

مناسب برای شرکت‌های خصوصی و سازمان‌های بین‌المللی 

جنس کالا : 100 درصد پنبه

به سفارش شرکت TNT

تی شرت تبلیغاتی تی ان تی
آستین بلند فاما بتن

آستین بلند تبلیغاتی

آستین بلند جودون یقه دار 

مناسب برای شرکت‌های خصوصی و تولیدی مناسب برای لباس کار و تبلیغاتی

جنس کالا : 100 درصد پنبه

به سفارش شرکت فاما بتن

تی شرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی با چاپ 

مناسب برای شرکت‌های خصوصی 

جنس کالا : پلی‌استر پنبه

 سفارش شرکت تولیدی مواد غذایی سحر 

تی شرکت شرکت سحر

شما با سلیقه اید ! ما لباس اختصاصی برای کسب و کارتان طراحی می‌کنیم 

همراه مشاوران حرفه ای ما برای کسب و کار خود باشید

لباس تبلیغاتی یک تیغ دولبه است

همانطور که انتخاب هوشمندانه یک لباس تبلیغاتی، می تواند کمک کند که کسب کار شما بهتر دیده شود، در صورت انتخاب نادرست، خود به يک مانع برای رشد کار و کسب شما تبدیل خواهد شد. برخی از مهمترین و بهترین موارد استفاده از لباس تبلیغاتی استفاده و توزیع آن در گردهمایی های سالانه شرکت و در بین کارکنان خودتان است و این مهم باید به گونه ای باشد که، احساس خرسندی و خوشحالی به آنها بدهد و آنرا با میل خود به خانه و بین دوستان خود ببرند و با آنها به اشتراک بگذارند.
این امر جهت بخاطر ماندن نام شرکت‌تان و برندینگ شما کمک بسزایی می‌کند و اثربخشی تبلیغ را افزایش می‌دهد. در صورتی که استفاده از هدایای تکراری و یا غیرکاربردی که بارها و بارها مورد استفاده قرار گرفته‌اند مانند سررسید، خودکار و … که گویا فقط بر اساس یک عادت هر سال ارائه می‌شوند، هیچ نتیجه ای جز اتلاف هزینه برای شرکت ندارند.

اگر شما مالک یک کار و کسب هستید، باید به این نکته توجه کنید که در فصل تابستان و بهار که هوا به سمت گرم شدن می‌رود، کار کردن با لباس سر‌همی کمی سخت می شود و باعث کاهش توانایی پرسنل می‌شود، به همین دلیل شما می‌توانید از تی شرت خود بجای لباس کار نیز استفاده کنید تا هم بتوانید برندینگ خودتان را حفظ کنید و هم راندمان کارکرد کارمندان را بالا ببرید. برای توليد لباس تبلیغاتی می‌توان از نخ های مختلف استفاده کرد از جمله: پلی استر، لاکرا، فلامنت، پنبه و … که بستگی به هزینه مورد نظرتان و شرایط استفاده آن و ویژگی‌های فصلی، می توانید نوع جنس پارچه را انتخاب کنید.

تیشرت یقه گرد پنبه یکی از ارزانترین انواع این دست لباس‌ها است که شما می‌توانید تهیه کنید و اگر شما دارای یک سازمان هستید و می‌خواهید لباس تبلیغاتی رسمی‌تری انتخاب کنید، تیشرت آستین‌دار می‌تواند جزو بهترین انتخاب‌های شما باشد. همچنین برای لباس تبلیغاتی می‌توانید با توجه به فصل از تیشرت آستین کوتاه یا آستین بلند نیز استفاده کنید.

شرکت گیتی جامه، این توانایی را دارد که لباس تبلیغاتی ویژه ای با توجه به نوع کار و رویکردی تبلیغاتی شما برای تان به صورت اختصاصی طراحی و تولید کند و برند شرکت یا کالای شما را نیز بر روی آن چاپ یا گلدوزی نمايد، تا کمکی در جهت بهتر دیده شدن کار و کسب شما کرده باشد.